piękne wybrzeże na wakacje

piękne wybrzeże na wakacje

Piękne widoki na wybrzeże

Wakacje nad takim wybrzeżem to jesteś coś? Piękne widoki na wybrzeże a do tego pływanie w ciepłym morzu to niezapomniane chwile.

Ale myślicie, że to jeszcze Europa?

Tak to południe Europy, podróże takimi serpentynami to duża wartość poznawcza. Jadąc samochodem lub autobusem robi wrażenie. Wiele zakrętów podnosi adrenalinę, podczas jazdy niezbyt szerokimi wijącymi się drogami. W takich widokowych miejscach atrakcje i widokowe miejsca gonią jedna drugą. Dla dzieci i dorosłych można znaleźć coś dla siebie. Od plaży z pięknym piaszczystym piaskiem i ciepłą wodą do krętych i idących w górę uliczek do domków pobudowanych wśród skał i roślinności z bukietem barw kwietnych.

Klimat w tym rejonie jest znośny a do tego można wybrać się na jedną z kilku znanych wysepek. Turyści mają możliwość popłynięcia motorówką, łodzią a na większe wyspy można się dostać rejsowym statkiem/promem.

Dodatkowo znajduje się tu wiele zabytków, historię można tu odkrywać prawie na każdym kroku. Zdjęcie nr1 zrobiono z innego piękne miasteczka – piękne widoki na wybrzeże. Zdjęcie nr 2 zrobione prawie z linii brzegowej, pokazuje piękno architektury i pomysłowości tutejszej ludności oraz wykorzystanie kawałka ziemi na postawienie domku  lub innych cennych budowli.

piękne miejsca na wakacje

piękne miejsca na wakacje