Basen w hotelu

Dla wielu osób pobyt nawet dwu dniowy w hotelu z basenem to dość spore wyzwanie finansowe. Ale są osoby z dziećmi  dla których nie robi wrażenia zaproponowana cena przez hotel. Bardzo polecam jasne pokoje z dużym łożem oraz ładnym widokiem na morze lub góry. To zależy dokąd nas poniesie.

Kiedyś byliśmy w hotelu w Mikołajkach ( nazwę zostawię sobie) ale piękne baseny, komory, sauny sztuczna fala. Po prostu bajka, dzieci były zachwycone. Takie rozwiązanie, gdy atrakcje są na miejscu i baseny w hotelu pozwalają się zrelaksować.

Lubię pokoje hotelowe bo tam zawsze jest czysto. Ostatnio doceniam

Wyżywienie w hotelu

Jeżeli ciężko pracujemy przez cały rok to warto na kilka dni jadąc na urlop wykupić pełne wyżywienie. Obsługa hotelowa na pewno dobierze odpowiedni pakiet dla naszych potrzeb.

Hotel nad morzem

Bardzo ciekawym rozwiązanie jest łączenie kąpieli morskich a potem po południu basen w hotelu. Wybór pokoju z dużym tarasem i pięknym widokiem na morze lub las sosnowy będzie miał dobry wpływ na samopoczucie. Jeżeli szukasz ciekawej oferty hotelu nad morzem to w internecie jest bardzo dużo ciekawych propozycji na każdą porę roku.

Hotel w górach

Tu różnorodność wyboru pokoju z widokiem na góry jest większa;

  • od widoków na Tatry np. Kasprowy Wierch lub Giewont,
  • Bieszczady,
  • Beskidy na Sudetach kończąc.

Hotel na mazurach

i do tego nad jeziorem, czystym, osłoniętym gęstym pasem zieleni, który pozwoli odseparować się od hałasu i okolicznych barów, restauracji i dyskotek.