Basen w pensjonacie lub w hotelu

Dla wielu z nas to ciekawa atrakcja, gdy masz dzieci to dodatkowy plus aby wybrać właśnie ten obiekt na swój urlop. Bardzo dobre miejsce na odpoczynek jest w hotelu w Mikołajkach. Jest tam sztuczna fala, mniejsze baseny, basen pływacki, brodziki oraz kilka saun z możliwością wdychania różnych olejków zapachowych przypominających/imitujących klimat górski, las itp.

Okres wakacji i weekendów jest dobrym momentem na odwiedzenie i relaks w takim miejscu. Nie odłącznym elementem jest również zorganizowanie dla Gości kompleksowych masaży i zabiegów SPA.

Jeżeli wybierzemy się nad morze np. do Juraty to kompleks hotelowy wyposażony został tam w wiele atutów pomocnych w spędzeniu dobrze nawet krótkiego czasu. Polecam długie spacery brzegiem morza nawet, aż do samego końca cypla – Hel.

Piękne plaże, z bajkowym piaskiem tylko trochę chłodną wodą morską tworzą dobry klimat do wypoczynku. Polecamy kilkuminutowe pływanie rano jak tylko się obudzimy a dokładnie chodzi o dystans ok 200m. Ważne, żeby pływać codziennie i regularnie ćwiczyć.